úvodní strana « pasivní domy

Pasivní domy

V současné výstavbě by mělo být snahou projektanta i investora vybudovat objekt, který bude mít jasnou vizi malé energetické náročnosti.

Naše společnost se vydala touto cestou, kdy úspora provozních nákladů je prioritou, která se snoubí s požadavkem estetickým, architektonickým.

Umíme navrhnout, zrealizovat dům pro bydlení, který vyhoví moderním požadavkům doby, ve které spotřeba energie hraje klíčovou roli.

V Evropské unii je tlak na vlády jednotlivých zemí enormní, proto dochhází i k podpoře moderních domů s novým pohledem na užitnou hodnotu vzhledem na životní prostředí.

Naše inženýrská kancelář provází investora od návrhu stavby, přes povolení k realizaci a uvedení do provozu. Jsme v kontaktu s předními výrobci z ČR, SRN a Rakouska, kde má již tento směr svojí tradici a požadavky trhu na výrobce již trvá několik let.

V rámci naší činnosti zajistíme veškerý dotační servis spojený se získáním dotace na stavbu nízkoenergetického domu z programu ZELENÁ ÚSPORÁM vyhlášeného Státním fondem životního prostředí České republiky na období 2009-2012.

Zavolejte nezávazné schůzce, kde Vám budou projekty představeny.

© 2009 - 2014 Atelier stavebního inženýrství | tvorba stránek stránek - Blig s.r.o.